Triada majowa 2018 – Dystanse, trasy, limity


Zastanawiasz się jaki dystans będzie dla Ciebie odpowiedni?

Zapoznaj się z dostępnymi opcjami i wybierz idealną dla siebie!

TRIADA MARATON – łącznie około 50 km

Jest to dystans idealny dla początkujących biegaczy. Dystanse i limity czasu są tak dopasowane, żeby każdy bez problemu poradził sobie z poszczególnymi trasami. TRIADA MARATON to nasza propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biegami górskimi.

 

TRIADA ULTRA – łącznie około 70 km

Najtrudniejszą przeprawą będzie ostatni etap i dystans ponad 30 km. Jest to odpowiednik maratonu, dlatego polecamy całą TRIADĘ ULTRA dla osób, które mają już trochę doświadczenia w biegach górskich lub ukończyły płaski dystans maratonu.

TRIADA KLASYK – łącznie około 105 km

Pierwsza TRIADA w 2016 roku odbyła się właśnie na tym dystansie. W ciężkich warunkach atmosferycznych ukończyło ją wtedy 18 osób. To były początki naszego etapowego wyzwania. Dlatego zdecydowaliśmy się na nazwę klasyk. Czego możecie się spodziewać? Pierwszy dzień to dystans 50 km w Gorcach, a na dokładne 11 km nocnego biegania w Pieninach. W niedzielę ostateczna rozgrywka na dystansie około 43 kilometrów. Ciekawa rywalizacja na pewno będzie trwała do samego końca!

Podczas edycji 2018 odbędzie się również jeden bieg SOLO – BESKIDZKI POTOK (niedziela rano)

Bieg z okazji 670 lecia Krościenka nad Dunajcem. Trasa poprowadzona została w Beskidzie Sądeckim. Uczestnicy będą mieli do pokonania trudne podejście wzdłuż potoku, z którego ciężko wyjść z suchą stopą, a następnie zbieg czerwonym szlakiem do Krościenka. Bardzo ciekawa i wyjątkowa trasa. Łączny dystans to około 16 kilometrów. Jest to propozycja dla osób, które nie mogą spędzić z nami całego weekendu lub nie czują się jeszcze na siłach na start w pełnej TRIADZIE.

Tutaj znajdziecie wszystkie dostępne trasy:

Limity na poszczególnych etapach:

TRIADA MARATON

Etap Gorce – 5h

Etap Pieniny – 2h

Etap Beskid Sądecki – 4,5h

TRIADA ULTRA

Etap Gorce – 5h

Etap Pieniny – 2h

Etap Beskid Sądecki – 6,5h

TRIADA KLASYK

Etap Gorce – 10h

Etap Pieniny – 2h

Etap Beskid Sądecki – 8h

BESKIDZKI POTOK – 4h

Do zobaczenia na trasie Etapowej Triady majowej 2018!