Triada majowa 2018 – koszulki, opaski, kubki – czyli co możesz zamówić


Dodatkowo możecie u nas zamówić:

AUTOBUS

Start sobotniego biegu w Gorcach dla wszystkich jest usytuowany poza Krościenkiem (około 30 km). Odległość jest dużo większa niż w edycji zimowej, ale dzięki temu będziecie mogli zobaczyć jeszcze więcej pięknych tras. W zamian za to etap Beskid Sądecki startuje z Krościenka. Osoby, które chcą skorzystać z transportu autobusem na start prosimy o doliczenie przy przelewie kwoty 12 zł.

Starty etapów: Pieniny i Beskid Sądecki odbędą się w Krościenku nad Dunajcem.

OPASKA – zamówienia można składać do 7.05.2018

Chroni też uszy przed wiatrem potrafiącym uprzykrzać bieganie nawet w lecie. Jeśli chcesz, żeby znalazła się w Twoim pakiecie dolicz do przelewu 30 zł.

KOSZULKA  – zamówienia można składać do 7.05.2018

Chcesz w pakiecie startowym trzymać wyjątkową koszulkę TRIADY? Wystarczy w formularzu zapisów zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać koszulkę SINGLET”, oraz wybrać rozmiar. Cena pakietu standard + koszulka SINGLET to:

aktualna cena pakietu wybranego biegu + 45 zł.

A może wolisz wyjątkową koszulkę typu Full Print? Wystarczy w formularzu zapisów zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać koszulkę FULL PRINT”, wybrać wzór i wybrać rozmiar. Cena pakietu standard + koszulka PREMIUM FULL PRINT to:

aktualna cena pakietu wybranego biegu + 75 zł.

KUBEK – zamówienia można składać do 7.05.2018

Kubek z indywidualnym napisem będzie znajdował się w Waszym pakiecie, ale gdybyście chcieli dostać więcej niż jeden dla siebie lub znajomego, to istnieje możliwość domówienia dodatkowych sztuk w cenie 30 zł/szt. W takim przypadku koniecznie napiszcie do nas maila (etapowatriada@gmail.com) z napisem jaki chcielibyście mieć na dodatkowym kubku.