TRIADA letnia


 Witajcie, kochane góry, O, witaj, droga ma rzeko!

I oto znów jestem z wami, A byłem tak daleko!

Jan Kasprowicz, 1916

Triada to słowo oznaczające zbiór 3 elementów. Czemu właśnie tak nazwaliśmy nasz bieg?

Sercem i bazą biegu jest Krościenko nad Dunajcem – miejscowość położona na styku trzech pasm górskich:

Pienin, Gorców i Beskidu Sądeckiego.

 Możesz wybrać, w którym z nich chcesz pobiec, lub „zaliczyć” wszystkie trzy!

Na dodatek są aż 4 TRIADY do wyboru:

Rywalizacja w ramach TRIADY polega na zaliczeniu trzech biegów w następującej formule:

SOBOTA RANO – BESKID SĄDECKI

SOBOTA WIECZÓR – PIENINY NOCNE

NIEDZIELA RANO – GORCE

Dzięki formule etapowej macie możliwość przez cały weekend cieszyć się pięknem gór! To idealna propozycja na biegowy wypad z rodziną! W ramach TRIADY odbędą się również biegi dla dzieci. W trakcie weekendu można wybrać się spacerkiem na szczyt Trzech Koron, pojechać wyciągiem na Palenicę czy też pospacerować nad brzegiem Dunajca.

Jaki dystans będzie dla Ciebie odpowiedni?

TRIADA 50

Jest to dystans idealny dla początkujących biegaczy, którzy co najmniej raz przebiegli półmaraton na płaskim terenie. Dystanse i limity czasu są tak dopasowane, żeby każdy bez problemu poradził sobie z poszczególnymi trasami. TRIADA 50 to nasza propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biegami górskimi.

TRIADA 68

Najtrudniejszą przeprawą będzie pierwszy etap i dystans 35 km. Jest to odpowiednik maratonu, dlatego polecamy całą TRIADĘ 68 dla osób, które co najmniej raz ukończyły dystans maratonu na płaskiej trasie. Kolejnego dnia mimo zmęczenia każdy powinien poradzić sobie z trasą 22 km i bez problemu ukończyć całą rywalizacje.

TRIADA 80

Dystans dla osób bardziej zaawansowanych. Dwa długie biegi 35 i 34 km w trakcie rywalizacji na pewno sprawią wiele trudności. Konkurencje TRIADA 80 polecamy dla osób, które mają na koncie już kilka półmaratonów i maratonów i co najmniej 2-3 lata stażu biegowego. Na tym dystansie niezwykle ważne będzie odpowiednie gospodarowanie siłami. Kluczowy będzie niedzielny bieg na dystansie 34 km.

TRIADA 105

Coś dla pasjonatów długiego biegania ultra. Dystans 60 km pierwszego dnia to prawdziwe wyzwanie nawet dla doświadczonych biegaczy. Dobrze mieć za sobą kilka biegów górskich na podobnym dystansie. Start biegu o godzinie 4:00 tworzy niesamowitą atmosferę. Masz doświadczenie w biegach górskich na długich dystansach? TRIADA 105 jest idealnym wyzwaniem właśnie dla Ciebie!

Są też Dystanse SOLO!

Jeśli nie możesz spędzić z nami całego weekendu masz możliwość wyboru pojedynczego dystansu! Poczuj atmosferę biegów górskich! Poczuj atmosferę TRIADY!

Gdzie?

 KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

Kiedy?

 1-2 LIPCA 2017

 Na jakich dystansach?

 11 KM do 105 KM

Czas spróbować biegów górskich i przekonać się, że jest to najprzyjemniejsza forma biegania! Czekamy na Ciebie w Krościenku nad Dunajcem! Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości czy poradzisz sobie na trasach TRIADY napisz do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania – imprezy.runonline@gmail.com

W poszczególnych zakładkach znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące TRIADY letniej.

W poszczególnych zakładkach znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące TRIADY zimowej.